Haber

Konya Büyükşehir’den Engelliler için “Uçurtma Şenliği”

Konya Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu, Karatay ve Meram belediyeleri tarafından Türkiye Engelliler Derneği Konya Şubesi üyeleri ve aileleri için “Uçurtma Şenliği” düzenlendi. Sille Seyir Tepesi’nde düzenlenen etkinlikte uçurtma uçuran vatandaşlar aileleriyle birlikte keyifli bir gün geçirdi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Engelli Destek Merkezi (ENDEM) tarafından “Uçurtma Şenliği” düzenlendi.

Sille Seyir Tepesi’nde düzenlenen etkinliğe katılan Konya Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Uzbaş, “Çocuklarımız ve hemşerilerimizle güzel vakit geçiriyoruz. Bu tür etkinlikler birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor. Böyle güzel programların olmasını diliyorum” dedi.

Türkiye Engelliler Derneği Konya Şube Başkanı Ahmet Mıhçı ve vatandaşlar da keyifli bir gün geçirdiklerini belirterek, Konya Büyükşehir Belediyesi’ne böylesine keyifli bir etkinliği buluşturduğu için teşekkür etti.

Selçuklu, Karatay ve Meram belediyeleri ile Türkiye Sakatlar Derneği Konya Şubesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen etkinlikte dernek üyeleri aileleriyle birlikte rengarenk uçurtma uçurarak keyifli bir hafta sonu geçirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu