Haber

Babacan’dan üçüncü yıl mesajı

ANKARA (İGFA) –DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajda önlerinde uzun yıllar olduğunu belirterek, “Büyük başarılara imza atacağız” dedi.

Babacan’ın üçüncü yıl mesajında ​​şu vurgu yapıldı:

“Bugün yiğit yol arkadaşlarımla birlikte özgür ve güçlü bir Türkiye hayaliyle yola çıkalı üç yıl oldu. Bu üç yılın her günü ilmek ilmek çalışarak birlikte ördük. Şehir şehir büyüdük. İşinde uzman, çalışkan ve umut dolu çok güzel arkadaşlarla tanıştım. Ekibimiz her zaman büyüdü. Sevincimizde de hüznümüzde de beraberdik. Bütün bir aile olduk. Çok iyi işler yaptık. Siyasette yepyeni bir yol açtık. Ülkemizde bugüne kadar görülmemiş kapsamlı çalışmalar ve eylem planları hazırladık. Masa başında durmadık, yurdumuzun her köşesine gittik, asıl sahibinin derdini dinledik. Kendi başımıza çalışmadık, alanında uzman herkesin kapısını çaldık, fikrini aldık. İlk gün gücümüzü ve umudumuzu daha da artırdık. Artık çıktığımız yolculuğun en değerli duraklarından birine ulaşmak üzereyiz.”

“Eşit vatandaşlık ilkemizden asla vazgeçmeden demokratik değerleri yeniden tesis edecek ve adaleti sağlayacağız; Özgür ve zengin Türkiye’ye çok az kaldı” diyen Babacan, 3 yılın az olmadığını ancak önlerinde daha çok yıllar ve yollar olduğunu sözlerine ekledi.

Babacan, “Birlikte büyük başarılara imza atacağız. Partimizin 3. yılı kutlu olsun” açıklaması yaptı.

haberemirgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu