Teknoloji

Ultra Gerçekçi Grafiklerle Unrecord’dan Yeni Fragman

Epic Games’in bir süredir ortalıkta dolaşan oyun motoru Gerçek Olmayan Motor 5 bazı geliştiriciler tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Gelen resmi ve bağımsız projeler, Unreal Engine 5’in bu segmentte devrim yaratacağının açık bir göstergesi. Oyunların artık oyun olmadığı Unrecord adlı Unreal Engine 5 tabanlı yeni bir oyun, gerçek hayattan kesitler beğenmekOrtaya çıkmaya başladığını düşündürüyor.

Bağımsız yapımcı DRAMA tarafından geliştiriliyor kayıt dışı birinci şahıs nişancı türünün en yeni örneklerinden biridir. Artık çıkış aşamasına çok uzak olan oyun, hikayesiyle değil grafikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak gibi görünüyor. Çünkü oyun alışık olduğumuz birinci şahıs nişancı türlerinden çok daha fazlası. kendine has bir kalitesi var.

İşte Unreal Engine 5 hilelerini gösteren oyundan bir ekran görüntüsü

Oyundan alınan ekran görüntüleri, kalite zirvede bu ortaya çıkarıyor. Ama bundan daha fazlası var. DRAMA tarafından paylaşılan oynanış görüntüleri, Unrecord’un bir oyundan daha fazlası olduğunu gözler önüne seriyor.

Unrecord için paylaşılan oynanış videosu

Unrecord için belirsizlikler olsa da oyun PC’ler kadar iyi oynanacak. konsollar için serbest bırakılması bekleniyor. Ama bu ne zaman olacak? emin değil . Eğer istersen, BuradaUnrecord’un Steam sayfasına link üzerinden ulaşabilir ve oyunu istek listenize ekleyebilirsiniz.

Daha oyunun ismi bile belli olmadan yayınlanan ilk demo fragmanı şöyleydi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu