Haber

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Gaziosmanpaşa İlçesi’nde vatandaşların taleplerini dinledi

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, “Halk Toplantıları” kapsamında Gaziosmanpaşa İlçesi’nde vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, yoğun programına rağmen Sincan’da 7’den 70’e vatandaşlarla buluşmaya özen gösteriyor. Yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte okul ziyaretlerine devam eden Ercan, 100. Yıl İlkokulu, 100. Yıl Anaokulu ve Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulunu ziyaret etti. Çocuklarla sohbet edip geleceğe dair planlarını dinleyen Ercan, onları çeşitli hediyelerle sevindirdi.

Başkan Ercan’ın bir sonraki durağı ilçedeki gençlerin gözdesi olan millet kahveleri oldu. Abdurrahim Karakoç ve Fatih Millet kahvelerinde gençlerle sohbet eden ve Sincan’la ilgili görüşlerini dinleyen Önder Ercan, gençlere başarılar diledi. Ercan, ilçede yürütülen projeler hakkında da bilgi verdi.

Başkan Ercan da “Vatandaş Buluşmaları” kapsamında Gaziosmanpaşa Mahallesi’ne konuk oldu. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen toplantıda vatandaşların öneri ve taleplerini dinleyen Önder Ercan, “Yuva Çağrı Sitesi sakinleriyle bir araya gelerek fikirlerimizi şekillendiren her talebi dinledik. Teşekkür ediyorum. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu