Yaşam

Komşularını tehdit etmek ve duvarlarına dışkı sürmek

Antalya’nınAlanya ilçesinde komşularının duvarlarında tehditkarSözleri yazan ve dışkılamayı yapan bayan sınır dışı edildi.

İran asıllı AY, komşularının dairelerinin duvarlarına çeşitli tehditler yazdı. bire bir zamanda dışkıBindiği apartman kapılarının önünde ateş yakıp çöplerini attı.

Apartman sakinlerinin sosyal medyada paylaştığı görüntülerin ardından Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başladı. Görüntülerde bayanın yaptığı hareketlerin saniye saniye kaydedilmesi görenleri şaşırttı. Kapılara çöp atan ve yazılar yazan hanımın, ateş yakarak güvenlik kameralarını imha ettiği görülüyor.

Oda arkadaşıyla sınır dışı edildi

Yürütülen soruşturma çerçevesinde AY hakkında “halkın huzur ve sükununu bozma”, “mala zarar verme” ve “tehdit” isimli işlemler başlatıldı.

Ruh sağlığının iyi olmadığı öğrenilen AY, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Başsavcılık tarafından yapılan yazılı açıklamada, ” Aynı konutta oturan zanlı AY ve RT’nin yabancı uyruklu oldukları ve oturma izinlerinin sona erdiği anlaşılınca Alanya Göç İdaresi Müdürlüğü’ne haber verilerek şahısların sınır dışı edilmesi için işlem başlatıldı.‘ dahil edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu