Yaşam

Gecenin Sonunda 22. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Gecenin Sonunda Son Bölüm Tek Parça Full İzle

STAR TV’nin OGM Pictures imzalı dizisi “Gecenin Ucunda” dün akşam 22. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Kadir Doğulu, Neslihan Atagül, Sarp Levendoğlu ve Tuğba Ünsal’ın paylaştığı dizi, Peride Celal’in Gecenin Sonunda adlı romanından uyarlanıyor. Yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Gecenin Sonunda, son bölüm tek parça izleme ekranı…

Gecenin Sonunda son bölümde; Kazım’ın kendisine kurduğu oyunu ortaya çıkarmak isteyen Nejat, Macide’nin karşısına çıkar ve yaşananları tek tek anlatır.

Ancak Macide’nin bu kez inanacağı isim Nejat değil, Kazım olacaktır. Ancak Nejat bu yoldan vazgeçmeyecek ve Macide’nin gözünü Kazım’a açacaktır.

Ancak Macide, kocasına körü körüne inanmaya başladı. Nejat bu noktada tavırlarına anlam veremediği için onun için endişelenmeye başlar.

Ancak bu sırada Macide’yi derinden sarsacak bir olay yaşanacaktır. Bu darbe şaşırtıcı bir yerden gelecek.

İçinde bulunduğu tüm sıkıntıların üstesinden gelmeye çalışan Macide, buna karşı yıkılmamak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Gecenin Sonunda Ne Oldu?

Macide ve Nejat, Nazlı’nın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için el ele verir. Kazım ise Nazlı’nın yaptıklarını öğrenince çok sinirlendi. Şermin ve Cihangir’in imajını ortaya çıkaranın ve Nermin’i saklayanın Nazlı olduğunu artık herkes biliyor. Macide olanların sonuçlarıyla boğuşurken, Kazım tüm dikkatini Nejat’a çevirmiştir. Macide’ye aşık olduğundan neredeyse emin olan Kazım, Nejat’ı hayatlarından çıkarmak için elinden geleni yapacaktır.

Gecenin Sonunda 21. Bölüm İzle Ekranı

GECE SONUNDA SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu