Haber

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kırkpınar Muhtarı Pehlivan Yusuf Can Zeybek ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 662’nci Kırkpınar Muhtarı Pehlivan Yusuf Can Zeybek ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 662. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde altın kemer kazanan Büyükşehir Belediyespor Güreşçisi Yusuf Can Zeybek ve antrenörü Hasan Aydın ile Ankara’yı ziyaret etti. Başkan Böcek ve Yusuf Can Zeybek, CHP Küme Lideri Özgür Özel, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Meclis Başkanı Ensar Aytekin ve Parti Meclis Üyesi Veli Ağbaba ile Ankara’da birinci oldu.

KILIÇDAROĞLU’DAN KUTLAMA

Başkan Muhittin Böcek ve Baş Pehlivan Yusuf Can Zeybek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. CHP lideri Muhittin Böcek Önder’in güreşe verdiği destekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıçdaroğlu, Yusuf Can Zeybek’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Başkan Böcek, Genel Lider Kılıçdaroğlu ile de baş başa görüşme gerçekleştirerek, Antalya ve Türkiye gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Önder Muhittin Böcek, projelerini anlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na 4 yıllık hizmet yılını içeren kitapçığını takdim etti.

mahmudiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu