Haber

Ali Koç’tan Dursun Özbek’e: ‘Cesaretin varsa’

Fenerbahce Lideri Ali KoçGalatasaray Başkanı, resmi internet sitesinde yayımlanan açıklamayla Dursun Özbek’in açıklamalarına yanıt verdi. Dursun Özbek’i bir kez daha canlı yayına davet eden Ali Koç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

“Galatasaray Kulübü Lideri’nin açıklamalarına istinaden; * Proje, Bölücülük, * Patolojik, * Mağduriyet beyanları, * FETÖ ile ilgili gerçekler, özellikle kulübünüzün kapatılması konuları, * ⁠Bizim bünyemizde devam eden tüm gündemlerin uzaktan saçma sapan okunması. kulüpler.” Bunun yerine sizi, istediğiniz mecrada, istediğiniz asistanla 5. kez yüz yüze yayına çıkmaya davet ediyorum. Cesaretin varsa… Ali Y. Koç, F.Bahçe Spor Kulübü Başkanı”

İstifa çağrısı yaptı

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun ÖzbekçeAli Koç, F.Bahçe ve Kulüpler Birliği başkanlığını sürdürüyor. istifa etmekdavet edildi.

Özbek, ” Bu sene şampiyon olabilmek için doğamda, gücümde ve gücüm dahilinde olan her şeyi yapacağım” dedi. Kendisini Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı görevinden istifaya davet ettim. Bugün bunu tekrarlıyorum. Derhal istifa etmeli. Bundan sonra Fenerbahce Kulübü’nün lideri olarak dilediğinizi söyleyebilirsiniz.” ifadesini kullandı.

catalzeytinhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu